PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007906}

Bros

6,1 3 198
ocen
6,1 10 1 3198
6,2 9
ocen krytyków
Bros
powrót do forum filmu Bros

Dobry film.

ocenił(a) film na 7

Jedna z lepszych komedii romantycznych ostatnich lat. A klapa finansowa tego nie zmienia większość komedii rom nie zarabia. Królują głównie na strimingach. A dzbany które dają 1/10 bez oglądania są żałośni. A cameo na koniec filmu złoto

garfild2002

bo niestety Polacy popierający pislandie zawsze będą homofobami,cieszyli się,że pis i rydzyk ich okradają i nie rozumieli,że każdy zasługuje na miłość gej,lesbijka,bi:)

Weronka90

Kogo okradł "rydzyk"? Jeśli wiesz coś o tym, że okradł, zgłoś do prokuratury. Jak nie zgłosisz, stajesz się podejrzaną o ukrywanie przestępstwa. Że o szkalowaniu dobrego imienia nie wspomnę.

JackHolborn

że niby kto ma dobre imię rydzyk czy złodzieje z pislandii?dobre żarty i widać,że mam do czynienia z moherowym bertem co popiera pedofilów w kościele którzy umieją tylko gwałcić kobiety i dzieci a nam każą rodzić ciężko chore i ułomne dzieci bo żyejmy w zacofanej Polsce gdzie nie ma legalnej aborcji i kary śmierci,a każdy inteligentny wie,że płód to nie dziecko i nikt nie powinien się wpierdzielać domacic kobiet,bo nie jesteśmy inkubatorami rodzące chore dzieci,bo nikt nie decyduje się na dzieckow tak ciężkich czasach,a tabletki po też pisiaki zabronili używać i witamy w średniowieczu;D

Weronka90

Do wszystkich: propaganda homoseksualna lansuje, głównie młodym, obraz agresywnego homoaktywisty jako czułego, romantycznego człowieka; nie, wcale nieprawdą jest, że homo myślą tylko o kopulowaniu - gdzież by tam! No to dlaczego plakat pokazuje dwóch pederastów dotykających nawzajem swoich półdupków? Dlaczego w komediach romantycznych spod znaku "Ja cię kocham, a ty śpisz", "Śniadanie u Tiffaniego", nie ma takich bezpośrednich seksualnych gestów? I czemu ten film jest jak zrobiony ad hoc, na potrzeby propagandy pedalskiej?

Do Weronka90:
1. Nie jestem PiSiakiem.
2. Znaczy się, że Polska przestanie być zacofana, gdy wprowadzi całkowitą dopuszczalność szaleńczej eksterminacji osobników WŁASNEGO GATUNKU (dzieci nienarodzonych) rękami osobników tego samego gatunku (lekarzy), przy jednoczesnej propagandzie litowania się nad jakimiś kornikami, żabami?
3. "każdy inteligentny wie,że płód to nie dziecko"
Od kiedy kończy się płód, a zaczyna dziecko? Konkretnie, Pani zdaniem, bez "prawd" ONZ, czy jej przybudówki WHO: od kiedy?

JackHolborn

homoseksualni przynajmniej nie molestują dzieci jak hetero faceci i święci księża:P
w USA i innych rozwiniętych krajach jest aborcja na życzenie i kara śmierci i jakoś nikt nie narzeka i nie gada głupot jak nasz anty minister edukacji,że kobieta jest od tego by usługiwać mężowi,rodzić dzieci,serio my kobiety nie zasługujemy na nic więcej niż bycie kurą domową jakiegoś maminsynka?
Normalny facet nie patrzy by ktoś mu usługiwał,a traktuje kobietę jak księżniczkę,nosi ją na rękach,robi niespodzianki,zaspokaja wszystkie potrzeby i jest wsparciem przede wszystkim 24/7:D
dziecko jest wtedy jak go kobieta urodzi,zazwyczaj chore lub martwe skoro pislandia traktuje kobiety jak inkubatory do rodzenia chorych,ułomnych dzieci,które i tak nikt nie będzie kochał,a dodatkowo nie finansuje in-vitro dla ludzi którzy pragną mieć potomstwo,a z przyczyn wiadomych nie mogą,ale pis i tak powie,że dzieci z in-vitro to hodowla ludzi i wam jakby kazał gówno zjeść za 500plus to 99% chorych na umyśle by poszło i to zrobiło,a Polska nigdy się nie zmieni jeśli nie będą lepsi rządzący,przestanie się finansować pedofilów w sutannach,rydzyka i innych złodziei

ocenił(a) film na 1
Weronka90

nie bron tak tych homosi bo homoski tez molestuja dzieci wiec nie pieprz bzdur wystarczy poczytac w googlach

Marko81

To czego się o tym głośno nie mówi tylko o nierobach którzy gwałcą dziecko przypalają papierosem biją a za 500+ urządzają libacje jak ci oprawcy że Stalowej Woli gdzie dziecko jest w stanie krytycznym i w śpiączce?

ocenił(a) film na 1
Weronka90

nie mówi sie o pedofilach homo zeby nie było wiekszej agresji na nich niz jest

JackHolborn

płód nie słyszy,nie widzi,nic nie czuję i dziecko jest wtedy jak się urodzi,ot cała filozofia

Weronka90

"płód nie słyszy,nie widzi,nic nie czuję i dziecko jest wtedy jak się urodzi,ot cała filozofia"
Dzisiaj przez kilka godzin spałem; nie widziałem, nie czułem. To znaczy, że można mnie zamordować?

JackHolborn

Ale nie jesteś płodem a człowiekiem

JackHolborn

ludzie mordują na co dzień drugiego bez powodu i aborcja jest legalna w większości krajów i w Polsce też będzie jak in vitro bo mamy nowy lepszy rząd który zrobi z tym porządek, bo każda kobieta musi mieć prawo wyboru

JackHolborn

jakoś w USA,Francji,Niemczech osoby homo biorą na legalu ślub,adoptują dzieci i nikt nie robi z tego problemu,a mamy XXI wiek i Polska ma się rozwijać,a nie cofać 100 lat za Murzynami

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Weronka90

serio popierasz zboczenia ???

ocenił(a) film na 1
garfild2002

Dobrze, że Ci co oglądali tego gniota mogą wystawiać 1

ocenił(a) film na 1
garfild2002

Jestem lesbijka i wyszłam z kina bo tak słabej i nudnej komedi dawno nir widziałam. Mam to w dupie czy tam były lesbijki, geje, czy hetero to nie ma nic do rzeczy. Ten film jest po prostu słaby ba maksa

pannanna91

w sam raz na raz może być;p

ocenił(a) film na 7
pannanna91

Ale co ma to do tego ze dzbany dawały 1/10 bez oglądania

ocenił(a) film na 6
pannanna91

A mi się podobał, uroczy główni bohaterowie.

ocenił(a) film na 1
pannanna91

jak nie pedzie to teraz lezba jestes fuuuj

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones