PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007906}

Bros

6,1 3 198
ocen
6,1 10 1 3198
6,2 9
ocen krytyków
Bros
powrót do forum filmu Bros
permis

:))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Marko81

XD rzygaj dalej , patrząc w lustro

ocenił(a) film na 7
conneryfan

Zgłaszajcie do skasowania takie komentarze.

peace4all

Zgłaszajcie sobie co chcecie, w ludziach się gotuje, im bardziej ich uciszacie a kolejni każdego dnia dołączają do tych, którzy już w tym gronie byli. Ktoś tu chyba oblał historię.

ocenił(a) film na 7
Astrox

Współczuję ci oblania, a raczej nie tobie co twoim nauczycielom użerania się - bo to nie ja, a wyraźnie widać po komentarzach, że właśnie ty.          
         Aha, bez odbioru.

peace4all

Szczekaj ile chcesz, rzeka którą próbujesz kijem zawrócić, prędzej czy później cię zaleje.

peace4all

Słuchaj peace, wolność słowa to ważna wolność. Ja nie donoszę nawet gdy na mnie przeklinają przeciwnicy.

permis

START!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

permis

Jak obejrzysz przeproś

ocenił(a) film na 1
permis

Chyba światowa. Podobno w USA ten film okazał się finansową klapą. Ale tak to jest się robi film dla bardzo wąskiej widowni. Wątpię aby heteroseksualny człowiek chciałby oglądać dwóch całujących się facetów.

ocenił(a) film na 1
BruceD

Nie nie chciałby / nawet tego badziewia nie ściąga nikt :)

ocenił(a) film na 8
BruceD

a czy homoseksualny czlowiek chce ogladac calujacych sie hetero w przestrzeni publicznej? :)

m_gendlek

Nie nie chce. Zatem tolerujmy to. Ja nie chce natomiast oglądać całujących sie homo w przestrzeni publicznej w tym np. w kinie. Toleruj to.

m_gendlek

No niestety trzeba się dostosowywać do większości a nie na odwrót :)

Boogeyman_filmweb

Gdyby zawsze się dostosowywano do większości, dziś bylibyśmy bardzo zacofani.
Kiedyś tylko mały procent ludzi wolał coś tworzyć, odkrywać, niż wierzyć w różnorodne zabobony i religie.
Kiedyś większość ludzi wierzyła że Ziemia jest płaska, albo to że słońce okrąża Ziemię.
Gdyby nie małe grono ludzi, nadal by tak było.

m_gendlek

no nie, jestem 100% hetero i nie chcę oglądać ani hetero ani homo całujących się w przestrzeni publicznej. Lepiej? Tak czy siak decydując się na pójście do kina na komedię romantyczną większość ludzi woli oglądać całujących się hetero niż homo czy ci się to podoba czy nie :) cieszę się, że film okazał się klapą xd

m_gendlek

Nie wiem czy chce ale póki jest w (znakomitej) mniejszości to nie ma prawa narzucać czegokolwiek większości.

BruceD

miłość to miłość nie ma płci
:D

ocenił(a) film na 1
Weronka90

tak miłość ma płec

Marko81

Każdy może kochać kogo chce mamy legalne on vitro zaraz będzie legalna aborcja i co komu do tego kto z kim żyje?

ocenił(a) film na 1
Weronka90

niech sie zboczency nie afiszuja publicznie ze swoja miłoscia

Marko81

jacy tam znów zboczeńcy jest tyle na świecie osób homo bi trans i jakoś w USA nikt ich od zboczeńców nie wyzywa - to normalne mamy XXI wiek

Marko81

w USA mogą legalnie brać śluby, adoptować dzieci i gitara

ocenił(a) film na 1
permis

wiesz że jak zmieszasz "swoje" kolory to zawsze wychodzi brązowy ?

ptomek69

xD - ponoć samo iksde jest za krótke, xD

użytkownik usunięty
ptomek69

żołnierze wyklęci to zdrajcy a powstanie warszawskie to rzeź naiwnych z premedytacją dowódców polskich motywowana szabelkowaniem a nie pragmatyzmem politycznym. Ale jak to się mówi na Zachodzie: jaki karczmarczny patriotyzm na wschód od Łaby, tacy jego obywatele. Edukacja jako najlepszy bat na homofobów.

ocenił(a) film na 1

Kretyn

permis

"Homofobia po polsku" to tolerowanie tego co każdy robi w łóżku i niewtrącanie się do tego, jakkolwiek krytyka nachalnego wpychania swoich interesów przez ludzi definiujących się przez pryzmat zachowań seksualnych. Ja właśnie takim homofobem jestem i wszystkim polecam.

ocenił(a) film na 8
Kazikowy

sa film o hetero, sa filmy o homo. Jesli film o homo nazywasz wtracaniem sie i wpychaniem interesow, to filmy hetero wpychaja innym swoje interesy.

Ogarnij sie. Swiat nie jest zero jedynkowy.

Kazikowy

Nikt ci niczego nie wpycha, ludzie chcą normalnie żyć a banda homofobów zaraz dostaje apopleksji.

Mam nadzieję, że w przyszłości obnoszenie się z homofobią i prowokowanie będzie karalne.

Kazikowy

Kazikowy, nie rozumiem, o co ci chodzi. Nikt nie próbuje ci wciskać nic "pomiędzy wierszami", zarys fabuły jest znany - chcesz, to oglądasz, nie chcesz, to nie. Z czym masz problem (poza własnymi uprzedzeniami)?

Kazikowy

Jestem homofobem, transfobem, rasistą i antysemitą także. Ale mam też inne zalety ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
AchitofelGilonita

Gwarancja torsji to twoje logo profilowe. Z batem na gejów bo na kolanach do księży pedofilów. Normalna polska dwulicowość katolicka. Żenada

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
permis

I tak zgnijecie we własnym, małym bagienku :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
permis

Ja mam poglądy centrowe i film nawet niezły. Ode mnie 6/10
Jest o wiele lepszy od gówien netfliksa. Jednak Philadelphia z Tomem Hanksem to też nie jest.

permis

No i po co prowokujecie? Przyznaj. Wy tylko czekacie aż ktoś was zaczepi co nie?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
permis

Czyli jak nie interesują mnie takie filmy, taka tematyka to jestem homofobem? też nie lubie filmów kostiumowych? toteż jestem też kostiumofobem? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones