Brande Roderick

Brande Nicole Roderick

6,3
135 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brande Roderick

Ludzie głosujcie. Widze ją na szczycie Top listy. Najlepsz rola to chyba w "Dziewczynach z kalendarza"


Dude_

Top listy czego? Kolejne ładne beztalencie. W żadnej ambitniejszej roli jej nie widziałem, w zasadzie nie kojarzę jej z żadnej roli; najbardziej znany film to chyba S&H (poza serialem). Stąd niestety takie oceny na FW. "Zasłużony" aktor/aktorka z kilkoma świetnymi rolami jest oceniany na 6-7, bo jest szerzej nie znany 12-15-to latkom, którzy jakieś pseudo gwiazdki (których nazwisk nawet nie znam i nie mam zamiaru zaprzątać sobie nimi głowy) oceniają na 10, bo pokazała cycki, czy jakiś tępy trep rzucił fakiem.
Swoją drogą ciekawostka - Twój komentarz czekał prawie 8 lat na odpowiedź, ale się doczekał :)

KolejnaStronaKolejnyNick

Sorry ale nie wiem czy czekałem na komentarz bo nie pamiętam tego tematu ani tej "aktorki".

"Dziewczynach z kalendarza" to przecież jakaś rozbieranka Playboya i to miał być żart aż dziwne że to wziąłeś na serio:)

Dude_

Ale ja nie wziąłem tego serio :) Że aktorka z niej żadna, to wiadomo. Ludzie jednak tak działają na FW, że ktoś zagra, dajmy na to ten typ od Skazanego na śmierć czy jakoś tak, i zachwyty pod niebiosa, a gość przepadł już w odmętach niepamięci (niczym więcej się nie wykazał; chyba że tłucze się dalej po serialach, nie wiem). Taki typek ma na FW 8, a Pacino czy De Niro 7 :) Przykładowo. Albo postać z Twojej miniaturki. Przyrównasz jego rolę (Dude) do roli Grabowskiego z Kiepskich? :)
Jeśli chodzi o komentarz, to wiem że nie czekałeś - trudno czekać 8 lat, aż ktoś odpisze :) Chodziło mi o to, że wygląda to całkiem zabawnie; ktoś coś napisał, a 8 lat później znalazła się osoba, która coś odpisała :) Może za 10 lat znowu ktoś odgrzebie temat i doda "a co to było te De Niro?" :)

Dude_

Fajne są te kalendarze.

grzegorz_cholewa

No fajne, miałem płytkę dodaną z 20 temu do Playboya.

Dude_

Na cda można je pooglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones